3D Dövme Fiyatları


Üç Boyutlu Dövme Hakkında Bilgi

Dövme sanatı artık eskiye göre daha çok farklı ve karmaşık hale gelmiştir. 3d şekilleri ve göz yanılmasına sebep olmakta olan çizimleri vücudunuzda taşımak artık mümkün hale gelmiştir. Bu olayın gerçekleşmesinde aslında teknolojinin değil de sanatçının kendini geliştirmesiyle alakası var diyebiliriz. 3d dövme modellerine olan ilgiden kaynaklı bu alanda ilerleme kaydeden pek çok sanatçı görebiliriz. Böylece 3d Dövme Fiyatları da artış göstermiştir. Dövmenin de 3d’si olur mu demeyin, oluyor.

Dövme işi zordur ve ustalık gerektirir. Öyle her isteyen dövme sanatçısı olamaz. Dövme yapmak detaycılık gerektirir, ince işçilik ister, sabır ister. Tam da bu noktada usta dövmeciler ortaya çıkar. Olağanüstü inandırıcı dövmeler ve hatta illüzyonlar yaratıp özel tasarım dövmeler yaratırlar. Özel bir çalışma ile 3d dövmeler ortaya çıkar. Dövme sanatçıları kendilerini baya aşmış vaziyetteler. İnsan tenini tuval olarak kullanıp 3d bazında gayet güzel eserler ortaya koyuyorlar. 3d dövme yapımı sandığınız kadar kolay değildir. Buna oranla da 3d Dövme Fiyatları değişiklik gösterir. Dövme yaptırmak kişinin kendini ifade etme yollarından birisi olarak karşımıza çıkar. Eskiden bir tabu olarak görülen dövme, artık istekten çok bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yani birçok insanın kendisi ile ilgili mesaj vermek için tercih ettiği bir yoldur. Çünkü dövme yaptırmak eskisi gibi değil. Artık cesur, havalı, farklı ve orijinal olmakla eşdeğer hale gelmiştir.

Son zamanlarda karşımıza çıkan bir trend haline gelen 3d dövmeler 2d dövmelerin yerini almıştır. Tıpkı üç boyutlu filmlerde olduğu gibi üç boyutlu dövmeler de gerçekmişcesine duran bir his oluşturur. Gözde algı yanılsaması yaratır. Bu noktada çeşitli gölge ve ışık oyunları kullanılır. Yapılan bu dövmelerde iyi bir dövme artisti bulmak istenilen desenin elde edilmesinde önemli bir rol oynar. Çünkü 3d dövme 2d dövmeye nazaran çok daha fazla zaman ve odaklanmak gerektiriyor. Bu yüzden 3d Dövme Fiyatları da 2d dövmeye oranla fazladır. 3d dövmenin bir diğer farkı ise iki boyutlu dövmeye göre ışık, gölge ve boyutlandırmayı gerçekliğe yakın olacak şekilde uygulamak için dövmede renk kullanma zorunluluğu vardır.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.