FAQ

Müşterilerimiz’den sık sık aldığımız soruları derleyerek sizlere sunuyoruz yinede daha fazla sorunuz için bize mail gönderebilirsiniz veya arayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular?

Dövme Nasıl Yapılır?

Dövme vücut süsleme sanatıdır. Sizin değer verdiğiniz, vücudunuzda taşımak istediğiniz fotoğraf, resim, yazı, geometrik şekiller, semboller vb. desenlerin deriye transfer etme yöntemidir. Çizgiler, gölgeler ve tercihe göre renkleri kullanıp dövme makinası ile işlenmesidir.

Dövme Yaptırmak İstiyorum Fakat Aklımda Bir Model Yok?

Dövme yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de model seçimi. Önceliğiniz belirli bir modelden ziyade sadece vücudunuzda taşımak istediğiniz, sizin için anlam ifade edecek görseli belirlemenizdir. Yapılacak dövmeyi stüdyomuzu ziyaret ederek dövme sanatçınız ile beraber tasarlayıp modelinizi oluşturmak her zaman daha doğru bir karar olacaktır.

Dövme Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Çalışma standartlarımız gereği kişiye özel tasarım ile model hazırlanıp modelin boyutuna ve işçiliğin detayına göre fiyat belirlemekteyiz.

Dövme Bakımını Nasıl Yapmalıyım?

Uygulama bittikten sonra (3. – 5. gün arasında) Yapıştırılan steril bandı çıkartıldıktan sonra;
Belirlenen sürece (ortalama 10 ile 15 gün arası) tavsiye edilen kremin, her gün en az üç kere dövme yapılmış bölgeye masaj yapılarak yedirilmesi gerekir. Miktar olarak ise; derinize parlaklık verecek kadar kullanılması tavsiye edilir. Dövme yapıldıktan sonra takip eden en az 2 hafta boyunca deniz, havuz gibi bakteri ihtiva etmesi mümkün yerlerde yüzülmemelidir.
Dövmenin üzerinde oluşan kabukların yolunmaması kabuğun kendi kendine atması beklenmelidir.
Alkol içeren krem ve vücut losyonuları gibi ürünler dövme yapılan bölgede kullanılmamalıdır.
Dövme yapıldıktan sonra; takip eden en az 4 hafta boyunca güneş ışığına maruz kalınmamalıdır. Dövmeyi tahriş edebilecek, dar ve yünlü kıyafetler tercih edilmemelidir.

Aynısını Yapabilir misiniz?

Sanatçılarımızın çalışma standartları gereği kopyalama iş yapmamaktayız, kişiye özel tasarım ve free hand uygulamalar ile modelleriniz oluşturup size uygun boyut ile işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Tasarımın Fotoğrafını Çekebilir miyim?

Hazırlanmış tasarımlar sizin fikir ve düşüncelerinize göre tasarlanıp dijital ortamda görüntüsünü ön izleme şansınız bulunmaktadır. Fakat kopyalanmaması adına fotoğraf çekimi yapılmamaktadır.

Acıyor mu?

Teknoloji ile birlikte gelişen dövme sektörünü yakından takip ettiğimiz için kullanılan ekipman vücuttaki acı minimum seviyeye indiriyor, fakat uygulama sırasında iğne ile işlem yapıldığı için küçük bir hissiyat vardır.

Geçici Dövme Yapıyor musunuz?

Geçici dövmede kullanılan pigmentler vücutta tepkime oluşturduğu için bu uygulamayı yapmamayı tercih ediyoruz.

Fiyatta Pazarlık Payı Var mıdır?

Stüdyomuzdan çıkan her işin mükemmel ve kaliteli olması bizim için en önemli konu olmakla beraber çalışmak istediğimiz özel tasarımlar haricinde pazarlık payı söz konusu dahi değildir. Anlayışınız için teşekkürler.

Bize Sorun?


Bizi arayarak da soru sorabilirsiniz?

WhatsApp chat