Hakkımızda

2008 yılında kurulan AG Art Collective kuruluşundan itibaren dövme sektörünün kalite standartını belirlemektedir.

 

Bu sektörde başarılarıyla adını markalaştıran stüdyomuz kalitesi ve steril ortamı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamakta.

 

Stüdyomuzda bulunan 5 farklı Dövme ve piercing sanatçısının çalışmaları ile kendinize en uygun tarzı keşfedip kişiye özel tasarımlar ile taşımak istediğiniz modeli tasarlayıp, dijital ortamda ön izleme olanağı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Neden biz?

Yeni kanuna göre kalıcı dövme ve piercing üzerine hizmet veren yerler milli eğitim bakanlığı onaylı ustalık belgesi almak zorunda. siz değerli müşterilerimizin sağlığı açısından lütfen dövmecinize ustalık belgesi olup olmadığını sorunuz.

 

Son yıllarda iyice yaygınlaşan kalıcı dövme bi yaşam tarzı haline gelmiş ve kendini ifade etmek isteyen herkesin tutkusu haline gelmiştir. kimi ne göre basit bi sembol kimine göre en sevdiği kişiyi hatırlatan bi hatıra, bazıları için plajda gezerken artı puan:) bazıları içinse sadece ona özel bi yazı bi resim. bizim içinse insanın içinde bi yerlerde hep var olan ama bi türlü söyleyemediği, söylemek için kelime bulamadığı durumlarda işte ben buyum, bunu hissediyorum demenin en güzel en net yoludur. ruhunuzu özgür bırakın…

Profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

WhatsApp chat